|   |

Mikes Kelemen Felnőtt és Ifjúsági Gimnáziuma,
Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája
Levelező TÁV tagozatának honlapján

A 2011/2012 - es tanévtől kezdődően a Gimnázium Levelező Tagozatának információi, letölthető feladatai ezen a weboldalon lesznek elérhetők.

A letölthető feladatok hasonló formában mint eddig, tantárgyanként rendszerezve lesznek letölthetők. A feladatok feltöltésével kapcsolatosan annyi változás törénik, hogy ezen túl közvetlenül a szaktanár tölti fel a feladatotakt. Remélhetőleg így gyorsabban, naprakészebben lesznek elérhetők a letöltések.

Egy másik változás, hogy ezen túl minden - az oldalon regisztrált - tanárnak közvetlenül küldhetnek emailt a weboldalról, melyben feladatokkal, vizsgákkal iskolai ügyekkel kapcsolatban vehetik fel a kapcsolatot a szaktanárral.

Reméljük, hogy az új külsőnek és lehetőségeknek köszönhetően még nagyobb haszonnal keresik majd fel honlapunkat.